HAKKIMIZDA

Şirketimiz, elektronik güvenlik ve bilgisayar sistemleri konularında uzman bir ekiple hizmet vermektedir. Personel kadromuz, Havelsan, Oyak SGS gibi kurumsal yapılarda uzun yıllar çalışmış ve başarılı projelere imza atmış (Oyakbank Genel Müdürlüğü, tüm Türkiye’deki 250 adet Oyakbank şubesi, Axa Oyak Genel Müdürlüğü ve bölge müdürlükleri, Ünye ve Adana Çimento Fabrikaları, Canik 55 Silah Fabrikası, Ümraniye Cezaevi, Maliye Bakanlığı, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı, çeşitli tiplerde kişisel konutlar,KOÇTAÞ YAPI MARKETLERÝ,SABANCI,EÐÝRDÝR KEMÝK HASTANESÝ,ART GRUP,ARDA TEKSTÝL,…) nitelikli mühendis ve teknisyenlerden oluşmaktadır.

Müşteri ihtiyaç ve taleplerine göre gereken risk analizleri ve keşifler yerinde, en ince detayına kadar yapılmakta ve belirlenen sistemler en uygun ve kaliteli ürünler kullanılarak kurulmaktadır. Şirketimiz, geniş bir ürün yelpazesine sahip olup birden çok çözümü önerebilmektedir. Ayrıca, sistemlerin devreye alınmasından sonra da gereken destek ve servis hizmetleri büyük bir dikkat ve düzenle verilmekte, kurulu olan sistemler de bakım faaliyetleri kapsamına alınabilmektedir.

Çözüm ortağı olarak kurumunuza veya evlerinize ileri teknoloji entegre güvenlik, bilgisayar ve haberleşme sistemleri anahtar teslimi olarak ayrýca kurulu sistemlerin servis ve bakımları da titizlikle yapılmaktadır.

Tehdit ve riskler hayatımızda sürekli büyüyen bir yer tutmaktadır. Müşterilerimizin farklı istek ve ihtiyaçlarına, teknolojik gelişmelere paralel çözümleri, kurumsal bir yapı içinde üreterek kaliteli hizmet anlayışıyla sunmak kalite politikamızın temelidir.